Wizyta w szkole

13 czerwca wszystkie starszaki wybrały się z wizytą do szkoły. Przedszkolaki zostały miło przyjęte przez panią dyrektor Joannę Rogowską – Kuta, która pokazała jak wyglądają sale lekcyjne, świetlica, stołówka, korytarze, szatnia.  Dzieci z zainteresowaniem oglądały teatrzyk pudełkowy w wykonaniu uczennic ze starszych klas. Miały okazję zobaczyć tańce zaprezentowane przez  absolwentów naszego przedszkola. W sali lekcyjnej 3 klasy sprawdziły swoje wiadomości grając w koło fortuny. Spacerując szkolnymi korytarzami i słysząc dzwonek dzieci poczuły atmosferę szkoły, a także miały okazję spotkać swoich starszych kolegów i koleżanki z przedszkola. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu!