Starszaki żegnają przedszkole

Przedszkolaki i ich rodzice, w środę 21 czerwca, spotkali się, na ostatniej w tym roku szkolnym uroczystości – uroczystości pożegnania przedszkola. Zakończyli pierwszy etap edukacji – edukacji przedszkolnej, wkrótce wkroczą w życie szkolne. Starszaki zaprezentowały poloneza, wspominały, dziękowały i powitały wakacje, a wszystko to było przeplatane piosenkami i tańcami. Pani Dyrektor wraz z paniami Wychowawczyniami wręczyły dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz pamiątkowe prezenty od Rady Rodziców.  Pani Dyrektor  Mariola Nosek gratulując i wręczając nagrody życzyła dzieciom powodzenia – by wykorzystały wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu i wzbogacały je w szkole, a rodzicom podziękowała za lata współpracy i pogratulowała tak wspaniałych pociech.