Wiosenne warsztaty

Dzisiaj wszystkie dzieci z naszego przedszkola pojechały do Centrum Zabaw Dziecięcych. Przedszkolaki na początku uczestniczyły w warsztatach, podczas których zastanawiały się jak wygląda i gdzie jest Pani Wiosna. Całą zabawę animował wesoły królik, który dawał przedszkolakom różne zadania do wykonania. Dzieci musiały zbudować gniazdo bociana, wypełnić je zielonymi piłkami, szukały ukrytych żab, których było chyba ze sto i jeszcze wiele innych atrakcji. Wszyscy dzielnie wykonywali polecania królika i świetnie się bawili. Następnie nastąpiła druga, równie wyczekiwana część wycieczki: dzieci miały czas wolny i korzystały z wszystkich sprzętów dostępnych w Figlach Miglach. Po intensywnej zabawie nastąpił czas na odpoczynek, ochłonięcie z wrażeń i posilenie organizmu. Każdy zjadł pyszną drożdżówkę i wypił owocowy sok. To dopiero był niezapomniany dzień!