Warsztaty w Leroy Merlin

13 marca grupa Biedronek i Motylków pojechała do supermarketu Leroy Merlin na warsztaty. Najpierw Pani Bernatka oprowadziła na po Dziale Ogród. Dowiedzieliśmy się od Niej wielu ciekawych rzeczy na temat kwiatów doniczkowych, jak należy je pielęgnować, jakie lubią warunki żeby dobrze rosły. Następnie razem z Panią Edytką zaprosiły nas do ogromnego stołu, na którym przygotowane były dla nas kwiaty, doniczki, ziemia, kuleczki keramzytu i oczywiście rękawiczki. Panie zademonstrowały jak należy przesadzić kwiatka, aby go nie uszkodzić i zabraliśmy się do pracy, nasze Panie również z nami pracowały. Po zakończonej pracy, Pani Edytka zaprosiła nas do zwiedzania zaplecza, gdzie również pracuje wiele osób. Na końcu dotarliśmy do jadalni, gdzie czekała na nas słodka niespodzianka: soczki i ciastka. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom dzięki, którym mogliśmy tak wspaniale spędzić czas i tak wiele się dowiedzieć. Dziękujemy również za wszystkie upominki które otrzymaliśmy.