Patriotyczny występ dzieci z grupy „Motylki”

Przedszkolaki  z grupy „Motylki” od paru tygodni przygotowywały  się do ważnego wydarzenia jakim jest Święto Niepodległości i już na kilka dni wcześniej przed 11 listopada były gotowe. Pięknie ubrani z kotylionami w barwach narodowych, na tle biało czerwonej dekoracji recytowały wiersze, śpiewały piosenki o naszej Ojczyźnie. Dzieci wspaniale się zaprezentowały, a słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłości do Ojczyzny. Był to jednak występ inny niż zwykle, bo bez publiczności, natomiast był nagrywany, aby dzieci z wszystkich grup mogły go oglądać 10 listopada. Pani Dyrektor serdecznie podziękowała „Motylkom” za wspaniały występ, a Paniom za przygotowanie dzieci.