11 listopada…

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Dlatego też 10 listopada w naszym przedszkolu panowała od rana uroczysta atmosfera. Dzieci odświętnie ubrane przygotowywały kotyliony lub wykonywały inne symbole narodowe. Patriotyczną atmosferę stworzył też wcześniej nagrany występ dzieci z grupy „Motylki”,  który przedszkolaki mogły oglądać na komputerze. Punktem kulminacyjnym w tym dniu było równoczesne (każda grupa przed swoją salą) odśpiewanie hymnu „Mazurka Dąbrowskiego” przez wszystkie przedszkolaki  o godzinie 11.11. Pomimo wielu ograniczeń wynikających z trwającej pandemii, był to bardzo radosny dzień i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych Małych Polaków.