„Mrówki” goszczą Babcie i Dziadków

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Starszaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w przygotowanych dla nich Jasełkach. Nie zabrakło także piosenek i wierszyków oraz serdecznych życzeń dla Babci i Dziadka. Na zakończenie tego miłego spotkania dzieci odśpiewały „Sto Lat” i wręczyły prezenty. Szczęśliwe  twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.