„Motylki” świętują z Babciami i Dziadkami

W kolejnym dniu do przedszkola przybyli Goście długo oczekiwani przez dzieci z III grupy „Motylków”. Przedszkolaki przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki  związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem bili brawo swoim wnuczętom. Następnie przedszkolaki zaśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia i obdarowały swoich ukochanych gości upominkami.  Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, dzieci mogły w ten sposób wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie i opiekę.