Konkurs „Ozdoba Bożonarodzeniowa” rozstrzygnięty!

W ramach kształtowania u dzieci kluczowych kompetencji społeczno-obywatelskich w przedszkolu zorganizowano Rodzinny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Bożonarodzeniowa”. Dzieci przygotowały dużo pięknych prac świątecznych, które można powiesić lub postawić pod choinką: bombki, sopelki, dzwoneczki, bałwanki, łańcuchy …, a nawet szopkę. Jury było zachwycone i stanęło przed trudnym zadaniem wyboru najpiękniejszej ozdoby, dlatego postanowiło wyróżnić i nagrodzić wszystkie dzieci. Uczestnicy konkursu wieszali swoje prace na choince oraz otrzymali z rąk pani Dyrektor dyplomy i nagrody. Po chwili nasza przedszkolna choinka została cała ozdobiona. Teraz pięknie się prezentuje i wprowadza nas  w świąteczny nastrój.