Zabawa karnawałowa

Dnia 18.02.2019 r.  w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolnych salach pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek;  można było spotkać Elzę, Batmana, wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, czarownicę, super bohaterów, nawet pomarańczową dynię,  nie sposób zliczyć   i wymienić  wszystkie  postacie. Do tańca zachęcała grupa „Jaszczury” przygotowaną na tę okazję specjalną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc  w zabawach i konkursach. Od czasu do czasu na sali pojawiał się tajemniczy dym, tworząc bajkową atmosferę. Wszyscy  wesoło się bawili, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci.  Podczas krótkiej przerwy przedszkolaki zjadły słodki poczęstunek i wypiły soczek, aby znów z radością wrócić do zabawy.   Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.