Święto Rodziny

Wiosna, wiosna dziś na łące,  dla mamy i taty będzie koncert.
Niespodzianki dla Was mamy, więc serdecznie zapraszamy,
aby uczcić Wasze Święto, tańcem, wierszem i piosenką”

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
„Święto rodziny” 
to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji, w majowe dni  przedszkolaki z  zaprosiły swoich najbliższych do przedszkola. Codziennie inna grupa prezentowała  program artystyczny. Wszystkich zebranych serdecznie witała Pani Dyrektor Mariola Nosek i składała rodzicom najlepsze życzenia.  Poprzez swoje występy przedszkolaki zabrały swoich najbliższych na planetę kwiatów, do kina, a nawet do krainy bajek. Okolicznościowe wiersze i piosenki podkreślały wielką miłość do rodziców, a  tańce, które zaprezentowały wszystkie grupy przedszkolne wywołały uśmiech  na twarzy i łzy wzruszenia. Niespodzianką dla rodziców były własnoręcznie zrobione prezenty, które dzieci wręczyły po zaśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”.  Były to radosne i słoneczne popołudnia spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie.

Grupa I Żabki

Grupa II Biedronki

Grupa III Motylki 

Grupa IV Pszczółki

Grupa V Mrówki