Spotkanie opłatkowo – noworoczne w Woli Rzędzińskiej z udziałem naszych starszaków

W styczniu w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej odbyło się spotkanie opłatkowo – noworoczne Seniorów – mieszkańców Tarnowca, Łękawki, Zawady, Nowodworza, Poręby Radlnej, Radlnej, Woli Rzędzińskiej i Jodłówki-Wałek. Wydarzenie otwarł witając licznych gości i składając najlepsze życzenia Wójt Gminy Tarnów Pan Grzegorz Kozioł.
Dla przybyłych wyjątkowe Jasełka przygotowały dzieci z naszego przedszkola pod kierunkiem swoich Pań. Dzieci pięknie przedstawiły historię Bożego Narodzenia. Przedstawienie  ubarwiły kolędy, pastorałki, tańce i piękna dekoracja. Występ naszych przedszkolaków spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, a mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Spotkanie upłynęło pod znakiem składanych życzeń i życzliwej atmosfery.