Przedszkolna Wigilia

„Grudniowa, piękna noc z kolędą przyszła do nas

Grudniowa piękna noc przez ludzi wymarzona …

W naszym przedszkolu zapanował świąteczny nastrój dzięki Jasełkom, które przedstawiły dzieci z grupy Mrówek. Były miłe aniołki i śmieszne diabełki, nie zabrakło tez pastuszków i trzech króli z darami, a przede wszystkim pojawiła się Maryja z Józefem oraz malutkim Jezuskiem. Dzieci pięknie przedstawiły swoje role i zaśpiewały Maleńkiemu piękne kolędy i pastorałki. Wszystkim bardzo podobał się występ również gościom, którzy w ten szczególny dzień z nami byli: Pani Barbara Piwowarczyk Wizytator z Kuratorium w Tarnowie, Pani Wiesława Mitera Przewodnicząca Rady Gminy, Pan Adam Ryba Dyrektor COSiP, Pani Joanna Rogowska-Kuta Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej, ksiądz Jan Król nasz katecheta oraz przedstawiciele rodziców z Rady Rodziców naszego przedszkola. Potem złożyliśmy sobie życzenia łamiąc się opłatkiem i zasiedliśmy do tradycyjnego obiadu wigilijnego. A po obiedzie kolędowaliśmy wspólnie z grupą Jaszczury.