Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. W środę 22 listopada 2023r w naszym przedszkolu odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Mariola Nosek od powitania rodziców i dzieci.  W części artystycznej przedszkolaki przekonały wszystkich o tym, że zasługują na miano Przedszkolaka. Najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, wykonywały różne zadania. Następnie dzieci obiecały być dzielnym przedszkolakiem. Potem nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcia ramienia każdego przedszkolaka czarodziejską  kredką przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz prezent. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. GRATULUJEMY naszym „nowym”  maluchom i życzymy, by każdy dzień przyniósł im wiele radości w gronie kolegów i koleżanek.