Niespodzianka „Biedronek”

Biedronki miały świetny pomysł i bardzo ciekawe zajęcia. Razem ze swoją panią postanowiły zrobić kruche ciasteczka. Wszystko zostało odpowiednio przygotowane, a mali cukiernicy ubrali się w fartuszki i czapeczki kucharskie. Potem dzieci zabrały się do pracy; łączyły składniki, mieszały, wałkowały  i wycinały za pomocą foremek ciasteczka w kształcie serduszek i misiów. W kuchni przedszkolnej panie Kucharki upiekły ciasteczka. 8 marca Biedronki zrobiły wszystkim dziewczynkom z przedszkola i paniom niespodziankę! Całą grupą wyruszyły na spacer po przedszkolu częstując wszystkie kobiety duże i małe słodkimi wypiekami. Oczywiście nie zapominając też o swoich kolegach. Gorąco dziękujemy dzieciom z „Biedronek” za słodką i miłą niespodziankę!