Konkurs

10 stycznia w naszym przedszkolu miał miejsce IV Przegląd Kolęd i Pastorałek „Lulajże Jezuniu”. Gościliśmy 17 dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami i rodzicami z 10 placówek. Wszystkich serdecznie powitała Pani Mariola Nosek Dyrektor Przedszkola, a dzieci z V grupy swoim tańcem wprowadziły gości w świąteczny nastrój. Mali artyści zaprezentowali kolędy i pastorałki pod czujnym okiem Jury: Pani Joanna Rogowska-Kuta Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej, Pani Joanna Augustyn – Wróbel nauczycielka muzyki, Pan Daniel Beściak Dyrektor COSiP Gminy Tarnów oraz ks. Waldemar Wołek katecheta. Występy dzieci bardzo spodobały się widowni, a Jury po trudnych obradach wysoko oceniło umiejętności i talent przedszkolaków.  Dzieci zostały wyróżnione za wyjątkowe uzdolnienia wokalne, wspaniałe wrażenia artystyczne, wyróżniającą się muzykalność wykonawcy, najlepszą oprawę muzyczną, najciekawszą interpretację utworu, najlepszą prezentację muzyczną, najbardziej wzruszającą pastorałkę. Przed ogłoszeniem wyników przedszkolaki z IV grupy zatańczyły pięknego walca.
Wszyscy uczestnicy zdobyli I miejsce.
W kategorii wiekowej 3,4 latki udział brały: Amelia Janiec z Niepublicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jodłówce Wałkach, Antonina Rępała z Przedszkola Niepublicznego w Tarnowcu, Lena Rogoza z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP pw. św. Józefa w Woli Rzędzińskiej, Gabriel Budzik z Przedszkola nr 33 w Tarnowie, Zofia Ziółko z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Radlnej, Gabriela Kloc z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Porębie Radlnej, Nataniel Duda z Przedszkola Publicznego w Woli Rzędzińskiej, Milena Mrówka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Koszycach Wielkich.
W kategorii wiekowej 5,6 latki udział brały: Kornelia Wiejacka z Niepublicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jodłówce Wałkach, Lena Korus z Przedszkola Niepublicznego w Tarnowcu, Natalia Augustyn z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP pw. św. Józefa w Woli Rzędzińskiej, Amelia Piątek z Niepublicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łękawce, Adrianna Cudek z Przedszkola Niepublicznego w Białej, Wiktoria Gumułka z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Radlnej, Emilia Kostecka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Porębie Radlnej, Filip Stankowski z Przedszkola Publicznego w Woli Rzędzińskiej, Mikołaj Bernady z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Koszycach Wielkich.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody oraz pamiątkowe statuetki dla swojego przedszkola.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i ich opiekunom!