Konkurs w „Słoneczku” w Radlnej i sukces naszej koleżanki.

8 listopada w Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko w Radlnej dzieci z naszego przedszkola brały udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej dla uczczenia 100 – lecia odzyskania niepodległości pod hasłem; „Jestem Polakiem i jestem z tego dumny”. W konkursie wzięło udział 10 placówek  z terenu Gminy Tarnów i aż 20 młodych artystów. Nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci: Patryk  z grupy  Biedronek i Julia z grupy  Mrówek. Poziom był bardzo wysoki, dzieci pięknie ubrane recytowały z wielkim uczuciem wiersze poświęcone naszej Ojczyźnie. Jednak najbardziej spodobał się występ naszej Julki, która zdobyła I miejsce, wspaniałą nagrodę i dyplom! Patryk również pięknie zaprezentował swój  wiersz i otrzymał wielkie brawa oraz nagrodę i dyplom. Gratulacje! Rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.