Wielki Plebiscyt Edukacyjny

Z przyjemnością informujemy, że Nasze Przedszkole zostało zgłoszone przez Rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w akcji Przedszkole na Medalnajwiększym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie małopolskim jest prowadzony przez „Gazetę Krakowską”.

Bardzo dziękujemy Naszym Rodzicom za tą nominację, jest to dla nas wielkie wyróżnienie oraz radość z powodu zaufania, jakim Państwo nas obdarzają.

Bardzo prosimy Wszystkich Naszych Sympatyków i Przyjaciół o oddawanie głosów na Nasze Słoneczne Przedszkole. Dziękujemy!!!

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć serwisie internetowych pod adresem: www.gazetakrakowska.pl/nauczyciel