Żabki odwiedzają bibliotekę

Żabki udały się na spacer do pobliskiej biblioteki. Przedszkolaki mogły zapoznać się z pracą pani bibliotekarki,  która bardzo serdecznie zapraszała młodych czytelników do częstego odwiedzania tego magicznego miejsca. Wypożyczyliśmy książki, które będziemy czytać codziennie przed obiadem.