Święto Rodziny

Z okazji święta rodziny, w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Była to idealna okazja do integrowania się społeczności przedszkolnej, pogłębiania więzi pomiędzy rodzicami, pracownikami oraz dziećmi.
Pierwszym punktem naszego programu, były występy artystyczne przedszkolaków, a ponieważ tegoroczny festyn miał na celu propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych i aktywności sportowej, dzieci wspólnie z rodzicami wzięły udział w maratonie. Następnie zaprosiliśmy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy i konkurencji sportowych. Dodatkowo na gości czekały zdrowe przekąski, w tym owoce i wegańskie słodkości.
Wszyscy świetnie się bawili.