Mali kucharze

W piątek zapachniało w całym przedszkolu!  Pieczenie ciasteczek rozpoczęło się od poznania składników, które są potrzebne do zrobienia ciasta. Następnie, każde dziecko miało szansę spróbować swoich sił kulinarnych. Maluszki z radością pomagały w przygotowaniu ciasteczek, wałkowały ciasto i nadawały im różne kształty. Wspólne pieczenie było przyjemną zabawą, a jeszcze przyjemniejsza była degustacja!