Żabki na zakupach

W dniu 11.02. 2019r. przedszkolaki z grupy I wybrały się na wycieczkę do pobliskiego sklepu spożywczego. Dzieci miały okazję poznać wyposażenie sklepu (towar, urządzenia) oraz obserwować pracę ekspedientek. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały wszystkie regały, półki, lodówki. Doskonale poradziły sobie z nazywaniem poszczególnych stoisk i ich asortymentu. Wspólnie dokonaliśmy drobnych zakupów (mandarynki, chrupki kukurydziane, cukierki), które dzieci mogły skosztować po powrocie do przedszkola. Podczas wyjścia dzieci utrwalały właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych. Wycieczka dostarczyła naszym maluszkom wiele pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia.