Zabawy z Panią Jesienią

Idzie łąką, idzie polem

pod złocistym parasolem,

gdy go zamknie – słońce świeci

gdy otworzy – pada deszcz.

Kto to taki? Czy już wiesz?

Tak to właśnie Jesień jest.

W czwartek tj. 15 października zrobiło się w naszym przedszkolu bardzo, bardzo jesiennie, a to za sprawą kolorów: pomarańczowego, żółtego i czerwonego. Każdy miał coś ubranego w tych kolorach, sale również były pięknie udekorowane. Od rana do popołudnia w każdej grupie trwały wesołe zabawy. Dzieci tańczyły do jesiennych piosenek, szukały listu od Pani Jesieni, eksperymentowały z kolorami jesieni, brały udział konkursach, quizach, tworzyły piękne prace plastyczne związane z tą porą roku. Zabawa była świetna, a z każdej sali dobiegał radosny śmiech!

Grupa Żabki

Grupa Biedronki

Grupa Motylki

Grupa Pszczółki

Grupa Mrówki