Zabawa Karnawałowa

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z  tradycją 14 lutego w naszym przedszkolu odbył się kolejny bal karnawałowy, na który dzieci od dawna z radością czekały. Imprezę poprowadził profesjonalny duet artystów w karnawałowych strojach. Na czas zabawy, dziewczynki zamieniły się w księżniczki, biedronki, kotki, wróżki, motylki itp., a chłopcy w królów, rycerzy, budowniczych, piratów, supermenów i wiele innych postaci bajkowego świata. Wesołą zabawę, w rytmie utworów muzycznych , które wykonywali prowadzący uatrakcyjniały  liczne zabawy.  Przedszkolaki w pięknych i pomysłowych strojach bawiły się  z ogromnym przejęciem.  Dzieci były  szczęśliwe i radosne, a zabawa dostarczyła im wiele przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w ich pamięci.