XVIII Międzyprzedszkolny Przegląd Teatrzyków „Snuj się, snuj bajeczko” w Tarnowie

4 kwietnia Starszaki wzięły udział w konkursie teatralnym i  brawurowo przedstawiły bajkę pt. „Kot    w butach”. Zaprosiły widownię w baśniowy świat, pięknie tańczyły, śpiewały i znakomicie grały swoje role. Widzów zachwyciła postać kota, Janeczka, pięknie prezentował się orszak królewski w karecie, czarodziej zamienił się w małą myszkę, młynarze, żniwiarze i ptaszki oraz mały zajączek sprawiły, że bajkę widownia oglądała z wielkim zainteresowaniem. Mali aktorzy z naszego przedszkola zostali wyróżnieni i nagrodzeni, a Rafałek otrzymał specjalną nagrodę za kreację aktorską. Gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za pomoc.