Wycieczka do ZOO

W środę,  8 czerwca  dzieci z  grup ,,Pszczółek ” i ,,Mrówek” wyruszyły na wycieczkę do krakowskiego  ZOO. Zwiedzając ogród zoologiczny przedszkolaki poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. Miały okazję zobaczyć karmienie pingwinów, lwy, słonie, żyrafy, tapiry, małpy…  Z ciekawością przyglądały się egzotycznym ptakom np. kondorom, flamingom itp. Wielką radość naszym milusińskim sprawiło karmienie zwierząt w mini zoo. Wycieczka ta była doskonałą lekcją przyrody dla  przedszkolaków. Po obiedzie udało się jeszcze odwiedzić smoka wawelskiego ziejącego ogniem nad największą rzeką Polski Wisłą. To była bardzo udana wyprawa, która  mimo niesprzyjającej pogody zakończyła się bardzo dobrze i wszyscy zdrowi i weseli  szczęśliwie wrócili do przedszkola.

Grupa Mrówki

Grupa Pszczółki