Wycieczka do Mini ZOO

26 i 27 września wszystkie przedszkolaki brały udział w wycieczce do Mini Zoo w Zaczarniu. Tam dzieci miały okazję poznać różne zwierzęta i te znane z naszego podwórka i te egzotyczne. Mogły pogłaskać osiołka Basię i jej malutką córeczkę Bellę, nakarmić kózki, podziwiać lamy i strusie. Jacek i Placek to dwa kangurki, które wesoło skakały po wybiegu. Wszystkich zaciekawił szop pracz, który mył swój pokarm w miseczce z wodą. Były jeszcze koniki, milutkie króliczki i świnki morskie, papużki, kurki oraz dumnie kroczące pawie z kolorowymi ogonami. Wszystkie dzieci były zachwycone, że mogły z tak bliska podziwiać zwierzęta, niektóre nakarmić oraz pogłaskać. To było bardzo przyjemnie spędzone przedpołudnie, przedszkolaki pełne wrażeń wróciły do przedszkola.