Wesołych Świąt

„O, Nocy Święta, tak oczekiwana, która

na zawsze zjednoczyłaś Boga i człowieka!

Na nowo zapalasz w nas nadzieję.

Wzbudzasz w nas pełen zachwytu podziw.

Zapewniasz nam triumf miłości nad nienawiścią,

życia nad śmiercią”.

Jan Paweł II

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, przeniknięte nadzieją na lepsze jutro, prosimy przyjąć najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Niech Boża Dziecina napełnia serca pokojem i życzliwością, niech przemienia każdy smutek w radość, a bezgraniczna miłość płynąca z betlejemskiego żłóbka pomaga odkrywać dobro w sercu każdego człowieka.
Jednocześnie życzymy, aby w Nowym Roku upływające dni stały się pasmem sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz nabrały nowego blasku, rodząc dobro i rozsiewając je wkoło.
Dyrekcja oraz Pracownicy Przedszkola