„To były piękne chwile” – starszaki żegnają się z przedszkolem

22 czerwca to był  wyjątkowy, uroczysty, radosny i pełen wzruszeń dzień ponieważ  w przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość z udziałem rodziców  –  „Pożegnanie starszaków”. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci z rąk Pani Dyrektor otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.