Święto Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W listopadowy, szary dzień w naszym przedszkolu było kolorowo i wesoło. Razem z misiem Zdzisiem i ukochanymi misiami naszych przedszkolaków radośnie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci poznały historię pluszowego misia oraz zwyczaje niedźwiedzi z różnych stron świata. Po śladach niedźwiedzich łapek dotarły do skarbu – słodkiego miodku. Wspólne tańce  oraz zabawy i konkursy wprowadziły wszystkich w świetny nastrój. Każda grupa otrzymała od misia Zdzisia dyplom,  ciekawe zadania do wykonania  i zaproszenie na bajkę o misiach, przyjaciołach naszego bohatera.

miś miś miśmiś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś miś

miś miś