Święto Pluszowego Misia

„Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula”.

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Tego dnia  w każdej sali czekał na dzieci pluszowy miś.  Na pięknie udekorowanym korytarzu spotkały się wszystkie przedszkolaki.  Dzieci poznały historię powstania misia. Był piękny tort w kształcie misia. Nie brakowało tańców i piosenek o tematyce misiowej. Idąc tropem niedźwiedzich łap dzieci odkryły skarb – słodki miód, który  mogły skosztować. Dzieci wykazały się także dużą sprawnością, biorąc udział w sportowych konkurencjach. Na koniec przedszkolaki oglądały bajkę o misiach. Po pełnej śmiechu i  radości zabawie, wróciły do swoich sal. A podczas podwieczorku mogły skosztować pysznego „misiowego” tortu.