Starszaki żegnają przedszkole

18 czerwca najstarsze przedszkolaki i ich rodzice spotkali się, na ostatniej w tym roku szkolnym uroczystości – uroczystości pożegnania przedszkola. Dzieci zakończyły edukację przedszkolną,  wkrótce wkroczą w życie szkolne. Starszaki pięknie zaprezentowały poloneza, wspominały lata przedszkolne, dziękowały wszystkim pracownikom przedszkola oraz powitały wakacje, a wszystko to było przeplatane wzruszającymi piosenkami i tańcami. Pani Dyrektor wraz z Paniami Wychowawczyniami wręczyły dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz pamiątkowe prezenty od Rady Rodziców.  Pani Dyrektor  Mariola Nosek gratulując i wręczając nagrody życzyła dzieciom powodzenia – by wykorzystały wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu i wzbogacały je w szkole, a rodzicom podziękowała za lata współpracy i pogratulowała  wspaniałych pociech.