Spotkanie z policjantami

13 czerwca przedszkolaki  miały okazję spotkać się z policjantem.  Podczas spotkania przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń oraz jakie numery alarmowe powinien znać każdy, aby wezwać pomoc w razie potrzeby. Goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Dzieci wysłuchały policyjnych rad  oraz zadawały wiele interesujących pytań. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Nasi goście nie przyszli do przedszkola sami – towarzyszyła im – mrówka – policyjna maskotka. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.  Serdecznie dziękujemy za  spotkanie oraz za ważne  informacje przekazane w ciekawy sposób, które pomogą dzieciom bezpiecznie spędzić wakacje i na pewno długo pozostaną w ich pamięci.