Spotkanie z policjantami

3 października przedszkolaki miały okazję spotkać się z policjantami. Podczas spotkania przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń. Goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu.  Dzieci wysłuchały policyjnych rad  oraz zadawały wiele interesujących pytań. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Kiedy wydawało się, że czas już się pożegnać, czekała na dzieci niespodzianka. Nasi goście zaprosili wszystkich na plac przedszkolny, gdzie czekał radiowóz do którego mogły wsiąść i zrobić sobie zdjęcie. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.  Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie i  przekazane treści.