Projekt: „Bajeczna Księga”

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w projekcie czytelniczym pt. „Bajeczna Księga”. Zadaniem przedszkolaków było przeczytanie wstępu do bajki napisanego przez Panią Ewę Stadtmuller, a następnie wymyślenie i  dopisanie z rodzicami ciągu dalszego, burzliwych i trzymających w napięciu przygód zwierzątek, których dom zagrożony był zniszczeniem i wycięciem. Jednak aby książka lepiej się czytała, musiała być ozdobiona przepięknymi rysunkami zrobionymi przez dzieci. Ilustracje miały przedstawiać kolejne losy mieszkańców lasu.

Dzieci bardzo ciężko pracowały, ale na szczęście udało im się wymyślić takie rozwiązanie, które zakończyło się korzystnie dla wszystkich zwierząt!

Bardzo dziękujemy: Lilianie, Bartkowi, Cyprianowi, Karolowi,  Filipowi z grupy Pszczółki, Antosi, Martynce, Celince i Oliwce z grupy Mrówki, Karolince z Motylków, Zuzi i Adamowi z Biedronek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niesamowitymi i mrożącymi krew  w żyłach przygodami leśnych mieszkańców w wersji online, a książkę wysyłamy do Krakowa na konkurs!!! Trzymamy kciuki za sukces naszych podopiecznych J.

Certyfikat dla przedszkola-bajeczna-Księga