Piknik Rodzinny

6 czerwca w naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Piknik rozpoczął się przepięknym i zaskakującym dla Dzieci występem rodziców. Rodzice jak w roku ubiegłym przygotowali dla dzieci niespodziankę. Przedstawili bajkę pt. „Jaś i Małgosia” – za co serdecznie im dziękujemy.

Następnie na placu zabaw naszego Przedszkola grupa Jaszczury&Przyjaciele przygotowali dla naszych przedszkolaków wiele konkursów i zabaw. Nie zabrakło również dmuchanego zamku, malowania twarzy, waty cukrowej oraz popcornu.

Pracownicy Przedszkola z pomocą rodziców przygotowali Kawiarenkę przedszkolną, sprzedaż placków wykonanych przez rodziców oraz możliwość zakupu cegiełki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom i rodzicom za pomoc w realizacji Pikniku.