Piknik rodzinny

W dniu 24 maja br. na placu zabaw zorganizowany został przez  Przedszkole oraz Radę Rodziców  Piknik Rodzinny z okazji Święta Rodziny.
Otwarcia imprezy dokonała pani Dyrektor Mariola Nosek witając  uczestników pikniku oraz składając serdeczne życzenia wszystkim Rodzicom z okazji Ich święta. Na scenie wystąpiły dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych prezentując programy wokalno-taneczne. Piękne występy przedszkolaków oklaskiwała licznie zgromadzona publiczność . Wielką niespodziankę swoim pociechom sprawili rodzice  brawurowym wykonaniem „Rzepki” Juliana Tuwima. Występ ten dostarczył wielu wrażeń, radości i dumy z rodziców, którzy wcielili się w różne role.
Podczas trwania imprezy można było skorzystać z wielu atrakcji: dla dzieci przygotowane były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zdjęcia w fotobudce, balony, tatuaże, warkoczyki, bańki, popcorn. Majowe popołudnie uatrakcyjniły również zabawy z animatorką oraz pokaz sprzętu strażackiego z OSP w Woli Rzędzińskiej. Przedszkolna kuchnia przygotowała wyśmienity gulasz wegański, były kiełbaski z grilla, lody a mamy przygotowały wiele różnorodnych przepysznych ciastek i placków. Piknikowe popołudnie upłynęło w radosnej i serdecznej atmosferze integrując dzieci, rodziny, pracowników przedszkola oraz sponsorów.

Rada Rodziców, Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz cały Personel Przedszkola Publicznego w Woli Rzędzińskiej składają serdecznie podziękowania za okazane wsparcie finansowe i materialne przy organizacji Pikniku Rodzinnego.
Sponsorzy Pikniku Rodzinnego:
P. Mariusz Bardyga, Floorbau sp. z o.o., ul. Kunickiego 5/201, 30-134 Kraków.
P. Kamil Stach, Zakład Usług Samochodowych, 33-150 Wola Rzędzińska 299E.
P. Karolina Powroźnik, Active Kids, ul. Skotnik 56c, Zbylitowska Góra, 33-113 Zgłobice.
P. Jan Nosek, Klimatyzacja samochodowa, 33-150 Wola Rzędzińska 70B.
P. Paweł Chudzikiewicz, „Paw-Kop” Usługi Koparkowo-Budowlane, 33-150 Wola Rzędzińska 498.
P. Adrian Bardyga, Strefa Detailingu,  ul. Szkotnik 37, 33-100 Tarnów.
Smurfit Kappa Asterias, ul. Lwowska 184, 33-100 Tarnów.
P. Piotr Kłusek, Biesiadno, 33-150 Wola Rzędzińska 114Z.
Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Rzędzińskiej.
Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Zgłobicach.
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej.
P. Marian i Bartłomiej Brożek, Hakpol s.c. , 33-140 Zaczarnie 158A.
P. Małgorzata Płaneta, Pracownia filmu i fotografii „Margot”, Piłsudskiego 20/1, 33-10 Tarnów.    
Państwo Kinga i Paweł Dudzik, TM Contractor, 33-150 Wola Rzędzińska 164 D.
Pan Łukasz Wolański.
Państwo Dagmara i Rafał Bisek.
Państwo Katarzyna i Łukasz Galas.
Państwo Anna i Paweł Ciochoń
Państwo Natalia i Łukasz  Kamiński.
Państwo Maria i Piotr Kulinowski.
Państwo Joanna i Michał Szepielak.
Państwo Dominika i Rafał Krzak.
Państwo Justyna i Tomasz Ciochoń.
Państwo Justyna i Tomasz Kowalski.
Państwo Marta i Daniel Beściak.
Państwo Małgorzata i Łukasz Stankowski.
Państwo Natalia i Mateusz Rzońca.
Państwo Katarzyna Sekuła-Okarma i Marcin Okarma.
Państwo Katarzyna i Damian Dudała.
Dziękujemy również rodzicom i całemu personelowi przedszkola
za zaangażowanie i pomoc!  ♥  
 
W szczególności  składamy podziękowania:
♥  Odtwórcom ról w przedstawieniu teatralnym: aktorom P. Dominika Krzak, P. Karolina Powroźnik, P. Justyna Ciochoń, P. Katarzyna Dochniak, P. Gabriela Tarczyńska-Grzyb, P. Maria Kulinowska, P. Jowita Trytek, P. Joanna Lis, P. Joanna Węc, P. Wiktoria Chochołowicz, P. Iwona Chochołowicz, P. Katarzyna Maślanka, P. Justyna Kowalska.
Reżyserom spektaklu „Rzepka” P. Beata Janis, P. Renata Mleczko.
Rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek.
♥ Pracownikom Przedszkola za organizację poczęstunku i kawiarenki na Pikniku oraz dekoracji i oprawy artystycznej.
♥ Rodzicom i Pracownikom Przedszkola zaangażowanym w przygotowanie różnych atrakcji na Pikniku: malowanie twarzy, tatuaże, balony, warkoczyki, gry i zabawy dla dzieci, pomoc techniczna – ustawianie sceny, wykonanie dekoracji itp.