Pasowanie na Przedszkolaka – Grupa II – Biedronki

23 lutego w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. To  ważna uroczystość dla Biedronek. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami.

Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, drobny upominek oraz słodki poczęstunek.