Pasowanie na przedszkolaka – Grupa I – Żabki

24 lutego odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość dla dzieci z I grupy „Żabek”, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym  zawitały do przedszkola.

Wszystko zaczęło się od krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc  wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce. „Żabki” świetnie dały sobie radę ze wszystkimi wyzwaniami.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Po złożonej obietnicy, Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka poprzez dotknięcie ramienia „zaczarowaną kredką”.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, upominek, a na koniec na dzieci czekał jeszcze słodki poczęstunek.