Pasowanie na przedszkolaka

23 listopada odbyło się  Pasowanie na Przedszkolaka  dzieci z I grupy „Żabek” oraz tych, które po raz pierwszy zawitały do naszego przedszkola. W tym roku w tej ważnej uroczystości mogli uczestniczyć również rodzice.

Wszystko zaczęło się od krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje  umiejętności  – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce. Maluszki świetnie dały sobie radę ze wszystkimi wyzwaniami.

Po części artystycznej, dzieci obiecały być dzielnymi przedszkolakami.

Po złożonej obietnicy, Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka  „zaczarowaną kredką”.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, upominek, a na koniec na dzieci czekał jeszcze słodki poczęstunek.