Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Słonecznym Przedszkolu odbyła się 24 lutego. W tym szczególnym roku odbyła się bez udziału rodziców. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności przed kamerą, aby rodzice swoje pociechy też mogli zobaczyć. Przedszkolaki dały  dowód jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki, tańce, zabawy ruchowe. Po części artystycznej dzieci obiecały być dobrymi przedszkolakami oraz nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor Mariola Nosek dotknęła ramienia każdego dziecka dużym ołówkiem, a na pamiątkę wręczyła wraz z Panią Wychowawczynią pamiątkowy dyplom i prezent. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Panie Kucharki. Dla przedszkolaków  było to duże przeżycie, a dla rodziców powód do dumy ze swoich pociech. Gratulacje!