Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 15 listopada 2017 roku odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” w grupie Biedronek. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się do tej pory. Odświętny strój, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Mariola Nosek – dyrektor przedszkola z pomocą zaczarowanego ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom, książkę oraz słodką niespodziankę.
Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do poczęstunku. Dziękujemy rodzicom za liczny udział w tak ważnej uroczystości dla swoich dzieci.