Ogólnopolskie Konkursy Recytatorskie

Nasze przedszkolaki brały udział w licznych konkursach recytatorskich. Wszystkie dzieci włożyły mnóstwo pracy w przygotowania do konkursów i efekty są imponujące. Przedszkolaki w nagrodę dostały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty. Serdecznie zapraszamy do posłuchania tych utworów.

Z okazji Świąt Wielkanocnych Karolina Pacura, Adam Kiełtyka i Kacper Kopeć nauczyli się i przedstawili wiersz pt. „Wielkanoc” Małgorzaty Strzałkowskiej. Nagranie wysłaliśmy do Punktu Przedszkolnego w Małej Wsi, które zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Wielkanocne wierszyki”.

Następnie Wiktoria Śliwa przepięknie wyrecytowała wierszyk M. Strzałkowskiej pt. „Tajemnica” i wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Wokalno-Recytatorskim „W krainie dobra i szlachetności” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 11 w Elblągu.

W maju Karolina Orlof wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Online pt. „Wiersze znane i lubiane” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Myszkowie. Karolinka zinterpretowała utwór Jana Brzechwy pt. „Kwoka”.