Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

23 października w Koszycach Małych, odbyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”. W przesłuchaniach łącznie udział wzięło 200 osób, w tym soliści, zespoły oraz chóry wszystkich kategorii wiekowych. Organizacja takich konkursów kształtuje u dzieci kluczowe kompetencje społeczno-obywatelskie. Wśród uczestników znalazła się przedstawicielka naszego przedszkola Maja Legawiec z IV grupy, która pięknie zaśpiewała dwie pieśni patriotyczne i zajęła II w kategorii maluchy – soliści. Maja weźmie  udział w przesłuchaniach finałowych     w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie oraz w uroczystym koncercie galowym, który odbędzie się w Kinie Kijów Centrum w Krakowie 17 listopada. Bardzo serdecznie dziękujemy Mai za piękny i odważny występ i gorąco gratulujemy wielkiego sukcesu!!!