Szanowni Państwo, Drogie Przedszkolaki

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi GIS oraz decyzją MEN grupy przedszkolne mogą liczyć do 25 dzieci, dlatego wszyscy wychowankowie mają możliwość uczęszczania na zajęcia, bez konieczności wcześniejszego telefonicznego/mailowego zgłaszania obecności dziecka.

W związku z nieustającym zagrożeniem zakażeniem koronawirusem opracowano i wdrożono procedury przeciwepidemiczne, z którymi prosimy, aby się Państwo zapoznali, a równocześnie uwrażliwili dzieci na kilka zmian jakie będą występować w przedszkolu.

W załączniku do wiadomości przesyłamy wyżej przytoczone procedury oraz oświadczenie, która należy wydrukować, wypełnić i przynieść do placówki w dniu, w którym dziecko po raz pierwszy będzie uczestniczyło w zajęciach.

Puste arkusze oświadczenia będą dostępne również w szatni oddziału.

W razie wątpliwości dotyczących organizacji i rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Do zobaczenia 1 września!

PROCEDURA-POSTĘPOWANIA-PRZECIWEPIDEMICZNEGO-PP-WRz.

OŚWIADCZENIE-PPwWRz.