„Od czwartego roku bez czytania i książeczki ani kroku”

18 października nasze przedszkole odwiedziła Przewodnicząca Rady Gminy Tarnów pani Wiesława Mitera oraz Kierownik Bibliotek pan Łukasz Prokop, aby przeczytać dzieciom bajkę.  Gmina Tarnów włączyła się do akcji popularyzacji czytelnictwa wśród najmłodszych, która odbywa się  pod hasłem „Od czwartego roku bez czytania i książeczki ani kroku”. Pani Wiesława Mitera zaciekawiła bajką o żółwiu Franklinie małych czytelników z naszego przedszkola. Wszystkie  dzieci zostały obdarowane  książeczką i zakładką, które mają zachęcić je nie tylko do wspólnego z rodzicami czy dziadkami poznawania świata bajek, lecz także do stawiania pierwszych kroków w nauce czytania. Gościom serdecznie dziękujemy za miłe chwile spędzone  podczas słuchania bajki oraz za prezenty.