Msza św. na 25-lecie naszego przedszkola

18 października w Kościele  Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej została odprawiona przez Księdza Proboszcza Msza św. z okazji 25-lecia istnienia naszego przedszkola. Uczestniczyła w niej cała społeczność przedszkolna: dzieci, pani Dyrektor, nauczycielki oraz cały personel. Nie zabrakło też rodziców, a nawet dziadków. Najstarsza grupa wraz ze swoimi paniami oraz księdzem Janem pięknie przygotowała oprawę mszy; pieśni, modlitwę wiernych oraz  dary zaniesione przez przedszkolaki do ołtarza. Ksiądz Proboszcz wygłosił kazanie, które dzieci z uwagą wysłuchały  i w skupieniu przeżywały liturgię. Po zakończonej Mszy św. zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia, a Rodzice z okazji 25 rocznicy na ręce Pani Dyrektor złożyli życzenia. To było bardzo podniosłe przeżycie, które na pewno długo pozostanie w naszej pamięci.