Magiczny Pan w naszym przedszkolu

2 grudnia do przedszkola zawitali wyjątkowi wysłannicy św. Mikołaja. Wśród pomocników znaleźli się pracownicy Gminy Tarnów oraz Pan Magiczny. Zdumienie, zachwyt i niedowierzanie malowało się na twarzach dzieci, kiedy z czarodziejskiego kapelusza wyskakiwały przeróżne przedmioty, cudownie mnożyły się noski reniferów czy malowanka sama się kolorowała. A co najważniejsze, mali uczestnicy sami brali udział w niesamowitych sztuczkach, to dzięki nim latał też czarodziejski stolik. Nie zabrakło słynnego iluzjonistycznego pokazu z chińskimi obręczami, który zaskoczył także tych starszych widzów. Mnóstwo śmiechu, pozytywnych emocji i gromkie brawa to efekt wspólnego czarowania. Każdy przedszkolak otrzymał także magiczny prezent, który w imieniu św. Mikołaja rozdawali jego pomocnicy z Urzędu Gminy.