„Lulajże Jezuniu” – konkurs kolęd

8 stycznia w naszym przedszkolu miał miejsce III Przegląd Kolęd i Pastorałek „Lulajże Jezuniu”, który już kolejny raz organizowaliśmy w naszej placówce. Organizując takie konkursy mamy  możliwość kształtowania u dzieci kluczowych kompetencji społeczno-obywatelskich. Gościliśmy 14 dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami i rodzicami z 7 placówek. Wszystkich serdecznie powitała Pani Mariola Nosek, Dyrektor Naszego Przedszkola, a Maja z IV grupy śpiewając piękną pastorałkę wprowadziła gości w świąteczny nastrój. Mali artyści prezentowali kolędy i pastorałki, pod czujnym okiem Jury: Pani Joanny Rogowskiej-Kuta Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej, Pani Joanny Augustyn – Wróbel nauczycielki muzyki, Pana Daniela Beściaka Dyrektora COSiP Gminy Tarnów oraz ks. Jana Króla katechety. Występy dzieci bardzo spodobały się widowni, a Jury po trudnych obradach wysoko oceniło umiejętności i talent przedszkolaków.

W kategorii wiekowej 3,4 latki

Tytuł Laureata otrzymała Matylda Para z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Woli Rzędzińskiej

I miejsce

Zofia Nytko z naszego przedszkola

II miejsce

Izabela Bołoz z Niepublicznego Przedszkola w Koszycach Małych

III miejsce

Jakub Musioł z Niepublicznego Przedszkola „Kraina Marzeń” w Zgłobicach

W kategorii wiekowej 5,6 latki

Tytuł Laureata otrzymała Emilia Kosz z Niepublicznego Przedszkola w Koszycach Małych

I miejsce

Emilia Kmiecik z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Woli Rzędzińskiej,

Alicja Klich z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koszycach Wielkich,

Izabela Orlof  z naszego przedszkola.

II miejsce

Julia Banuch z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jodłówce-Wałkach,

Aleksandra Gajdosz z Niepublicznego Przedszkola „Kraina Marzeń” w Zgłobicach,

Zofia Rejkowska z Przedszkola 33 w Tarnowie

III miejsce

Olaf Żyra z Przedszkola 33 w Tarnowie,

Emilia Smagacz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koszycach Wielkich

Wszyscy otrzymali pamiątkowe statuetki dla swojego przedszkola oraz dyplomy i prezenty.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i ich opiekunom!