„Lulajże Jezuniu” – konkurs kolęd i pastorałek w naszym przedszkolu

10 stycznia w naszym przedszkolu miał miejsce II Przegląd Kolęd i Pastorałek „Lulajże Jezuniu”, który już kolejny raz organizowaliśmy w naszej placówce. Gościliśmy 9 dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami i rodzicami z 5 placówek. Wszystkich serdecznie powitała Pani Mariola Nosek Dyrektor naszego przedszkola, a dzieci  z V grupy wprowadziły gości w świąteczny nastrój.Mali artyści prezentowali kolędy i pastorałki, pod czujnym okiem Jury: Pani Joanny Rogowskiej-Kuta Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej, Pani JoannyAugustyn- Wróbel nauczycielki muzyki, Pana Adama Ryby Dyrektora COSiP Gminy Tarnów oraz ks. Jana Króla katechety.Występy dzieci bardzo spodobały się widowni, a Jury wysoko oceniło umiejętności i talent przedszkolaków.

W kategorii wiekowej 3,4 latki

Tytuł Laureata otrzymała Maja Legawiec z naszego przedszkola,

I miejsce Julia Dulęba z Niepublicznego Przedszkola w Zgłobicach,

II miejsce Olga Jachym z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jodłowce – Wałkach,

III miejsce Szymon Turaj z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w Woli Rzędzińskiej.

W kategorii wiekowej 5,6 latki

Tytuł Laureata otrzymała Liliana Gut z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jodłowce – Wałkach,

I miejsce Kamila Drwal z naszego przedszkola i Zofia Cebula z Niepublicznego Przedszkola w Zgłobicach,

II miejsce Kaja Latawska z Niepublicznego Przedszkola w Błoniu.

Wszyscy otrzymali pamiątkowe statuetki dla swojego przedszkola oraz dyplomy i prezenty.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i ich opiekunom!